Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kredyty Szczecin

Mateusz Dorobczyński

O MNIE

Zygmunt Hofmokl-Ostrowski (zdjęcie na samym dole po prawej) - adwokat kontrowersyjny, ale bardzo skuteczny. W ciągu swojej ponad pięćdziesięcioletniej kariery zaoszczędził swoim klientom łącznie trzy i pół tysiąca lat więzienia.

Jakkolwiek niezręcznym byłoby porównywanie kredytu do wyroku, to przecież pomiędzy jednym a drugim jest pewien punkt wspólny - nasze podejście, które można opisać zwrotem: im mniej tym lepiej, a najlepiej wcale.

Z kolei o wiele zręczniejsze wydaje się porównanie pośrednika kredytowego do adwokata, zwłaszcza takiego jakim był Mecenas Hofmokl-Ostrowski, który cieszył się ogromnym zaufaniem, wśród swoich klientów, z uwagi na pasję, z jaką walczył o ich interesy.

Oferty kredytowe można porównywać na wiele sposobów, a jednym z nich są koszty całkowite (krótko mowiąc: tyle, ile dopłacimy do kredytu) a dobrze dobrana oferta, to w skali okresu jego spłaty, oszczędność rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych

Jedna z dewiz prawników brzmi: "nigdy nie broń się sam", natomiast w przypadku samodzielnego poszukiwania kredytu, sprawa nie jest w góry skazana na niewodzenie, ale i w tym przypadku warto zaufać profesjonaliście.

Na rynku nieruchomości działam od 2007 roku, co udokumentowane jest licencją zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Jestem też ekspertem finansowym, współpracującym z największymi bankami, działającymi w Polsce. 
W każdym z nich jestem w stanie Państwu sprawdzić ofertę, oraz wyliczyć zdolność kredytową, zaś w swojej pracy kieruje się tylko i wyłącznie interesem klienta. Co to oznacza dla Państwa? Z pewnością oszczęsność czasu oraz stresu a także oszczędności finansowe, które jestem w stanie Państwu zapewnić,tak jak zapewniłem je wielu moim Klientom, którzy, współpracując ze mną zaoszczędzili łączną kwotę, z pewnością przekraczającą trzy i pół tysiąca złotych.Zapraszam do współpracy.
Z poważaniem

Mateusz Dorobczyński