This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kredyty Szczecin

Mateusz Dorobczyński

O MNIE

Zygmunt Hofmokl-Ostrowski (zdjęcie na samym dole po prawej) - adwokat kontrowersyjny, ale bardzo skuteczny. W ciągu swojej ponad pięćdziesięcioletniej kariery zaoszczędził swoim klientom łącznie trzy i pół tysiąca lat więzienia.

Jakkolwiek niezręcznym byłoby porównywanie kredytu do wyroku, to przecież pomiędzy jednym a drugim jest pewien punkt wspólny - nasze podejście, które można opisać zwrotem: im mniej tym lepiej, a najlepiej wcale.

Z kolei o wiele zręczniejsze wydaje się porównanie pośrednika kredytowego do adwokata, zwłaszcza takiego jakim był Mecenas Hofmokl-Ostrowski, który cieszył się ogromnym zaufaniem, wśród swoich klientów, z uwagi na pasję, z jaką walczył o ich interesy.

Oferty kredytowe można porównywać na wiele sposobów, a jednym z nich są koszty całkowite (krótko mowiąc: tyle, ile dopłacimy do kredytu) a dobrze dobrana oferta, to w skali okresu jego spłaty, oszczędność rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych

Jedna z dewiz prawników brzmi: "nigdy nie broń się sam", natomiast w przypadku samodzielnego poszukiwania kredytu, sprawa nie jest w góry skazana na niewodzenie, ale i w tym przypadku warto zaufać profesjonaliście.

Na rynku nieruchomości działam od 2007 roku, co udokumentowane jest licencją zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Jestem też ekspertem finansowym, współpracującym z największymi bankami, działającymi w Polsce. 
W każdym z nich jestem w stanie Państwu sprawdzić ofertę, oraz wyliczyć zdolność kredytową, zaś w swojej pracy kieruje się tylko i wyłącznie interesem klienta. Co to oznacza dla Państwa? Z pewnością oszczęsność czasu oraz stresu a także oszczędności finansowe, które jestem w stanie Państwu zapewnić,tak jak zapewniłem je wielu moim Klientom, którzy, współpracując ze mną zaoszczędzili łączną kwotę, z pewnością przekraczającą trzy i pół tysiąca złotych.Zapraszam do współpracy.
Z poważaniem

Mateusz Dorobczyński